Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Господарем на Прикарпатті та будь-де в Україні має бути закон – Олександр Корнієнко

  • 7888
Господарем на Прикарпатті та будь-де в Україні має бути закон – Олександр Корнієнко

Маніпуляції та порушення виборчого процесу, до яких вдається олігархія, щоб впливати на владу, є неприпустимими.

Про це заявив голова партії Олександр Корнієнко, коментуючи факт махінації з боку кандидата в депутати Олександр Шевченка, виявлений під час перерахунку голосів на одній із дільниць 87-го округу.

Він висловив впевненість, що перерахунок голосів на 14 дільницях, який постановила зробити комісія, підтвердить перемогу кандидата від «Слуги Народу» Василя Вірастюка.

«Але ми боремося не лише за перемогу Вірастюка. Погрожуючи членам окружної комісії, кандидат Шевченко сказав, що треба пам’ятати, «хто господар Прикарпаття». Так-от, наша мета – показати всім, зокрема й Шевченку та іншим олігархам, кишеньковим і великим – що господарем є і буде закон. В цьому випадку – закон про вибори, якому повинні підпорядковуватися всі кандидати, їхні команди і навіть громадяни спортивної зовнішності», – наголосив Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, на засіданні ОВК під час перерахунку голосів у Микуличині виявилось на 100 бюлетенів менше, ніж приписав собі кандидат Олександр Шевченко в протоколі. (Лінк на попередню новину) Представники «Слуги Народу» подали заяву до відповідних органів і далі відстоюватимуть чесні вибори на Прикарпатті.

За даними ЦВК, кандидат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк має 31,51 %, а його найближчий опонент – 29,52 %. Опрацьовано вже 90,59% дільничних протоколів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy