Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Головні питання сесійного тижня: приватизація, земельна реформа та відповідальність за недостовірне декларування

  • 6730
Головні питання сесійного тижня: приватизація, земельна реформа та відповідальність за недостовірне декларування

Відновлення приватизації, завершення земельної реформи, посилення відповідальності за недостовірне декларування, призначення голови НАБУ та ДБР і розслідування протиправних дій представників влади. Які питання розгляне парламент цього сесійного тижня, під час Погоджувальної ради розповів голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Насамперед «Слуга Народу» пропонує внести до порядку денного законопроєкт №4543 про відновлення приватизації. За словами Корнієнка, профільний комітет у п’ятницю вже підтримав його, тож потрібно терміново вирішувати це питання.

Серед перших у порядку денному Ради – завершення земельної реформи – №2194 та №2195.

Також депутати продовжать обговорювати важливі антикорупційні ініціативи. Зокрема йдеться про президентські ініціативи щодо повернення більш ширшої відповідальності за незаконне декларування – з позбавленням волі. І «Слуга Народу» просить колег підтримати цей документ.

Окрім того, є законопроєкт про спрямування до Конституційного Суду України законопроєкту №5133 про порядок призначення голови НАБУ та ДБР. Йдеться про зміни до статей 85 та 106 Конституції.

«Це спрямування до суду – важливий етап, щоб ми почали рухати зміни до Конституції», – зауважив голова партії.

Олександр Корнієнко наголосив і на важливості проєкту постанови №5243 про створення у ВР тимчасової слідчої комісії для розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, спрямованих на співпрацю з державою-агресором.

«Просимо сприяти розгляду ТСК в комітеті. Є рішення РНБО, присвячені цьому питанню. Тож і парламент має включатися в розслідування можливих протиправних дій з боку представників минулої та нинішньої влади», – зауважив політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy