Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Головні новини за тиждень від ЗеМолодіжки

  • 471
Головні новини за тиждень від ЗеМолодіжки

Ще один продуктивний тиждень ЗеМолодіжки позаду. Протягом цього часу команда продовжувала волонтерити, доставляти гуманітарну допомогу та робити все, щоб наблизити перемогу. Розповідаємо про важливі досягнення ЗеМолодіжки у новому дайджесті.

ЗеМолодіжка вступила до LYMEC

Молодіжне крило партії «Слуга Народу» ЗеМолодіжка приєдналася до European Liberal Youth (LYMEC) — молодіжного крила європейської партії ALDE, представленої в Європарламенті. Тепер ЗеМолодіжка є офіційною частиною європейської молодіжної спільноти.

Ідейний натхненник ЗеМолодіжки та народний депутат партії «Слуга Народу» Олександр Санченко особисто представляв ЗеМолодіжку на весняному конгресі, де зібралася молодь з усієї Європи.

LYMEC — це загальноєвропейська молодіжна організація (молодіжка ALDE), ціль якої — просувати ліберальні цінності в Європі. ЗеМолодіжка стала частиною цього руху та буде допомагати піднімати важливі теми і поширювати ліберальні цінності серед української молоді.

Сміливі Херсонці волонтерять у тимчасово окупованому місті 

Прихильниця ЗеМолодіжки Олена протягом двох місяців займалася доставкою ліків та гуманітарної допомоги від волонтерських організацій. Їздила по місту та по передмістю: Олешки, Білозерка, Текстильний, Зеленівка тощо. Загалом за місяць проїхала більше 800 кілометрів на велосипеді. Пишаємося!

ЗеМолодіжка запустила серію публікацій про сміливу молодь #BRAVEYOUTH 

На головній сторінці ЗеМолодіжки будемо розповідати про обласних лідерів, які з перших днів війни обрали шлях допомоги іншим. У першому пості – про обласного лідера ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміля Агабекова, який за час війни допоміг з доставкою понад 3500 тонн питної води мешканцям міста. Слідкуйте за новинами.

ЗеМолодіжка Кропивницького ділиться результатами роботи за останні два місяці

Команда змінотворців Кропивницького за два місяці війни відправила  до Дніпра 8 тонн гуманітарної допомоги для переселенців. Окрім цього, хлопці та дівчата зібрали на передову 700 кг медикаментів, 70 турнікетів, 30 ліхтарів, 20 павербанків, 35 спальників та 25 карематів.

Команда Києва продовжує доставляти гуманітарну допомогу

Активісти ЗеМолодіжки Києва за підтримки народного депутата партії «Слуга Народу» Олександра Санченка продовжують допомагати українцям із різних областей. Прихильники руху доставляють їжу, ліки та засоби гігієни тим, хто цього потребує.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy