Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк провела робочі зустрічі на Буковині

  • 143
Голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк провела робочі зустрічі на Буковині

Очільниця партії зустрілася з депутатами обласної, міської та районної рад, волонтерами та активом партії, та обговорила нагальні проблеми громад.

Голова «Слуги Народу» наголосила, що нині вся робота партії спрямована на підтримку армії. Зокрема партійні офіси під час війни працюють як гуманітарні або інформаційні хаби, а всі кошти, які заощадили, спрямовані на ЗСУ.

«За 2022 рік наша партія зекономила 130 мільйонів гривень, які були передані через Міністерство оборони на закупівлю комплексів Стугна-П», – зауважила Олена Шуляк.

Також під час зустрічі партійці обговорили питання мобілізації, підтримки бізнесу, а також розвитку освіти, медицини, кредитування, відбудови країни, підтримки місцевих громад.

Під час зустрічі міський голова Кіцманської територіальної громади від «Слуги Народу» Сергій Булега, який повернувся після служби в ЗСУ, поділився досвідом роботи з підтримки армії в своїй територіальній громаді.

«Ми переглянули пріоритети, відкинули все, що не було першочерговим, а тільки залишили витрати на дітей, медицину, першочергові питання благоустрою. Решту коштів ми спрямували на допомогу армії. Ми налагодили контакти з військовими, їх родинами, волонтерами і намагаємося максимально оперативно закривати потреби воїнів. Ми повністю взяли на себе поховання Героїв», – зазначив Сергій Булега.

За активну робота та розбудову партії, Олена Шуляк нагородила подяками депутатів та активістів обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

«Чернівецька партійна організація – це сильна команда, з патріотично налаштованими людьми, які щодня злагоджено працюють на перемогу і готові завжди підкласти плече тим, хто цього потребує. Кожен з них тримає оборону на своєму фронті», – зазначила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy