Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Голова Димерської ОТГ має піти у відставку на час розслідування – позиція політичної партії «Слуга Народу»

  • 7280
Голова Димерської ОТГ має піти у відставку на час розслідування – позиція політичної партії «Слуга Народу»

Володимир Підкурганний, який йшов на вибори голови Димерської ОТГ від «Слуги Народу» та якого правоохоронці підозрюють у шахрайстві, має піти у відставку на час розслідування.

«Наша принципова позиція – якщо провина доведена, злочинець має нести покарання незалежно від того, з якою політичною силою він йшов на вибори. Нагадаю, один із пунктів передвиборчої програми «Слуги Народу» – знищення системної корупції. Ми цього пункту ретельно дотримуємося. Я звертаюся до Політичної ради та Національної ради громад із вимогою на найближчих засіданнях дати оцінку діям висуванця від партії», – заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Очільник Київського обласного осередку «Слуги Народу», народний депутат Андрій Мотовиловець також вважає, що на час розслідування Володимир Підкурганний має піти у відставку.

«Якщо провини немає, після розслідування він знову може йти на вибори й отримати посаду, якщо люди йому довірятимуть», – сказав Мотовиловець.

Водночас він наголосив, що Підкурганний не є членом партії, хоча йшов на вибори голови Димерської ОТГ від «Слуги Народу».

«Ми перевіряли кожного кандидата, який йшов на вибори від нашої партії, але на сто відсотків виявити доброчесність людини неможливо, бо йдеться не про минулі події, а про наміри на майбутнє», – констатував Мотовиловець.

Також він нагадав, що за добір кандидатів від «Слуги Народу» у Київській області відповідав колишній очільник Київського обласного осередку Олександр Дубінський, який потрапив до санкційного списку США.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy