Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Глобальна єдність країн на Саміті миру здатна зупинити агресора

  • 73
Глобальна єдність країн на Саміті миру здатна зупинити агресора

Одне із завдань Глобального саміту миру, окрім імплементації Формули миру Президента Володимира Зеленського, — показати країні-агресору єдність переважної більшості країн світу перед лицем загрози, яку становить рф для глобальної безпеки та міжнародного права.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

За його словами, необхідно продемонструвати росії, що держави, які представляють різні регіони, різні культури, об’єднані у своїй меті відновити міжнародний мир і сприяти припиненню злочину агресії проти України та глобального миру.

Як зазначив парламентар, нині Президент України Володимир Зеленський користується величезним авторитетом серед світових політиків. І дуже важливо, що він особисто намагається переконати колег та партнерів, щоб якомога більше країн було представлено на Глобальному саміті миру.

«Такий підхід має величезне політичне і навіть психологічне значення. Уже 107 країн та міжнародних організацій, включно з ООН, погодилися на участь у саміті. Значною мірою це заслуга особисто Президента», – сказав Мережко.

Народний депутат додав, що парламентська дипломатія також докладає зусиль, намагаючись переконати парламентаріїв із різних країн, щоб вони взяли участь у цьому історичному заході.

На думку, світ зараз має відкинути ілюзії стосовно того, що росія зупиниться, якщо їй вдасться перемогти на території України.

«У такому випадку рф стане ще більш агресивною і продовжить свою імперіалістичну експансію. Відповідно, під загрозою перебувають і Молдова, і країни Балтії, і інші держави-члени НАТО. Тому дуже важливо зупинити агресора зараз. Це попередить акти агресії в майбутньому», – наголосив Олександр Мережко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy