Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Юрій Йовдій із Солотвина ініціює надання необхідної допомоги військовим та звільненим територіям

  • 544
#ГероїСередНас. Юрій Йовдій із Солотвина ініціює надання необхідної допомоги військовим та звільненим територіям

У Солотвинській ТГ з початку повномасштабного вторгнення кожен намагався допомогти нашим військовим, регіонам, котрі постраждали від російської навали. Тоді депутат селищної ради Юрій Йовдій разом з однодумцями, благодійниками і волонтерами розпочали активну роботу.

«У перший день були пропозиції виїхати за кордон, але ми розуміли, що потрібні тут. Поки наші бійці на передовій б’ють ворога, то ми в тилу маємо допомагати Збройним силам, ініціювати формування вантажів, шукати підтримку в сусідніх держав», – наголосив Юрій Йовдій.

За його словами, сформована команда до травня відправила близько 200 тон допомоги як для захисників, так і для мирного населення міст, які обстрілювали вороги та намагалися окупувати. Відтак разом з благодійним фондом «Підтримай Наших» відправили ще принаймні 150 тонн.

«Усе зберігається на складі, відтак формуються вантажі відповідно до запитів і відправляються нашим людям. Все це робить насправді дуже велика команда людей: жінки з перших днів, коли черги на кордоні були довгі, готували бутерброди, гарячий чай, хтось ремонтує автівки й фарбує їх, інші завозять допомогу. Водночас маємо потужну підтримку від закордонних партнерів, зокрема найбільше це відчутно з боку румунських: консула Румунії в Солотвино, перфекта Марамурешу, мера міста Сігетій та інших», – додав депутат.

Загалом за сприяння небайдужих за ввесь час вдалося спрямувати автівки, спальники, біноклі, продукти харчування, теплий одяг, медикаменти, ковдри тощо, відправити на відпочинок місцеву малечу та дітей-ВПО й виконати чимало іншої роботи для підтримки тих, хто цього потребує, та для наближення Перемоги.

«Зараз є чимало запитів – і кожен, кому потрібна наша допомога, її отримає. Все буде Україна!» – резюмував Юрій Йовдій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy