Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Юрій Хоменко з Чернігівщини ініціював формування волонтерського об'єднання та допомагав знищувати ворога

  • 423
#ГероїСередНас. Юрій Хоменко з Чернігівщини ініціював формування волонтерського об'єднання та допомагав знищувати ворога

З першого дня військового вторгнення Юрій Хоменко, секретар Ніжинської міської ради від «Слуги Народу», був на роботі 45 діб поспіль, без вихідних. Організував і провів дві сесії під час бойових дій та працював над повноцінним функціонуванням Ніжина, брав участь в його обороні.

«Ініціював утворення волонтерського об’єднання, налагодження логістики. Вже через тиждень завдяки небайдужим завезли в місто під обстрілами перший гуманітарний вантаж. Організували евакуацію більш як тисячі жінок і дітей з міста. Волонтери забезпечували 58-му бригаду, 27-му бригаду, 1-й танковий та ніжинські підрозділи всією необхідною допомогою», – каже Юрій Хоменко.

Юрій проводив першу розвідку в регіоні з дрону та брав участь у розвідувальних операціях та знищенні противника. Організовував формування і розвезення більш ніж 5000 пакунків з гуманітарною допомогою для мешканців міста.

«Коштом міського бюджету було закуплено авто і потрібне обладнання для військових», – говорить депутат.

Також Юрій Хоменко був у складі делегацій до Бельгії, Польщі, Латвії, де були підписані меморандуми і угоди про партнерство та міста-побратими.

Як голова комісії взяв участь у перейменуванні 54 вулиць в Ніжині і ще майже 40, які змінять назви найближчим часом.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy