Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Юрій Доскіч допомагає фронту, медикам та вимушеним переселенцям

  • 538
#ГероїСередНас. Юрій Доскіч допомагає фронту, медикам та вимушеним переселенцям

Юрій Доскіч – депутат Львівської обласної ради від «Слуги Народу» та власник промислового підприємства, яке майже двадцять років працює на Львівщині.

Благодійний фонд сім’ї Доскіч тривалий період допомагає медичним і освітнім закладам Самбірського району, надаючи необхідне устаткування, медзасоби та сучасне діагностичне обладнання.

На початку повномасштабних бойових дій в Україні фонд та підприємство депутата спільно з партнерами-доброчинцями переформатували свою роботу на постійну підтримку ЗСУ та людей, які втратили домівки й переїхали на Львівщину із зон бойових дій.

«Упродовж восьми місяців разом із партнерами без зупинок надаємо гуманітарну та фінансову допомогу захисникам і вимушеним переселенцям», – зазначає Юрій Доскіч.

Зокрема, склади і офісні приміщення підприємства почали використовувати для складування гуманітарних вантажів і організації роботи гуманітарних формувань. Виготовили сотні протитанкових їжаків та деталі до переносних зенітно-ракетних комплексів. Передали кабельно-провідникову продукцію на 1 млн грн та вікна на 400 тис грн військовим частинам Львівщини та в зону бойових дій.

Повнопривідний автомобіль передали Львівському обласному комісаріату. Один бус забезпечили для ГУР. Фонд депутата відправив на передову вже кілька автомобілів, завантажених необхідним гуманітарним вантажем для військових.

Не припиняє Юрій Доскіч допомагати й медичним закладам у громадах Самбірського району, забезпечуючи їх медичними засобами та сучасним обладнанням.

«Підтримка захисників, вимушено переселених українців та медиків, які теж на своєму фронті щодня наближають нашу Перемогу, – це обов’язок кожного, хто має можливість допомагати. Адже у нас одна велика мета на всіх – вільна та незалежна Україна. Лише спільною, об’єднаною працею ми здатні подолати ворога. Разом ми сильні!», – впевнений Юрій Доскіч.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy