Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Юрій Бережний з Херсонщини вивозив людей з окупованого Херсона

  • 405
#ГероїСередНас. Юрій Бережний з Херсонщини вивозив людей з окупованого Херсона

«З самого початку війни я щиро вірив у нашу перемогу, навіть коли було дуже страшно. Працював задля неї за трьох», – розповідає Юрій Бережний, один з лідерів Зе!Молодіжки Херсонщини.

Будучи в окупації, Юрій організовував збір та розвезення харчових наборів і ліків тим, хто потребував допомоги. Робили це у різні способи.

Від самого початку війни Юрій збирав та передавав силам оборони інформацію про розташування, кількість та переміщення техніки ворога. З перших днів навчився відрізняти «Іскандери» серед іншої бойової техніки, яка для цивільного має приблизно однаковий вигляд.

Коли ситуація загострилась, хлопець почав організовувати вивезення людей з окупованого міста. Каже, що бували різні поїздки, інколи навіть змушені були їхати по сім людей в салоні звичайного легкового авто на додачу з собакою і котами.

«Стикались із поломкою авто у сірій зоні. Зв’язку немає, у полі рвуться снаряди. Тягнула спочатку одна машина, доки сама не зламалась. Потім перекинули трос на іншу, порвали три троси дорогою, посадили акумулятор, навіть вікна закрити не могли, їхали з відчиненими вікнами та багажником, заклеєним скотчем, щоб на блокпостах була можливість показати вміст багажника. Але і це здавалось не великою проблемою, адже наші надзвичайні люди завжди підтримують у скрутному становищі. Завдяки міцній згуртованості всіх, хто поряд, виходило викручуватись з будь-якої скрутної ситуації!» – згадує Юрій.

Наразі хлопець продовжує працювати задля нашої перемоги за підтримки благодійного фонду Support Kherson. Допомагає з організацією доставки гуманітарного вантажу для Херсонщини та херсонців.

Про свою діяльність Юрій розповідає: «В нас дуже міцна і дружна команда. Ми віримо, що зможемо подолати всі негаразди і зробити хоча б трошки легшим життя якомога більшої кількості українців! Кожен день ми ближче до нашої перемоги – розуміння цього неймовірно надихає працювати далі ще з більшою силою. Зробимо це разом!».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy