Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Юлія Бєлова з Харківщини з перших днів широкомасштабної війни залучає допомогу в свою громаду

  • 296
#ГероїСередНас. Юлія Бєлова з Харківщини з перших днів широкомасштабної війни залучає допомогу в свою громаду

Юлія Бєлова – активна депутатка, представниця політичної сили «Слуга Народу» на Харківщині, обіймає посаду начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради. Разом із командою вона з перших днів долучилася до діяльності гуманітарного хабу в Харкові.

Юлія й нині постійно на зв’язку з народними депутатами та колегами. Вона вивчає потреби мешканців на місцях, аби працювати з партнерами-благодійниками над вирішенням актуальних проблем громади.

«Не перестану дякувати своїм колегам-депутатам, благодійним міжнародним фондам та просто добрим людям, які продовжують свою роботу з підтримки нашої селищної громади та оперативно відповідають на запити про допомогу. Таким чином була залучена до співпраці й Всесвітня продовольча програма», – розповідає Юлія Бєлова.

Окрім цього, депутатка опікується організацією забезпечення пункту незламності селища, адже в Пісочині є багатоповерхівки, де електроенергія – єдине джерело для приготування їжі та обігріву. Саме тому в години блекауту питання задоволення нагальних потреб мешканців, особливо у сімей з дітьми, загострюється.

В цей час пункт є чи не єдиним місцем, де мешканці можуть отримати найнеобхідніше: підзарядку гаджетів, гаряче харчування, тепле приміщення тощо. А для дітей там створена окрема локація для малювання чи перегляду мультфільмів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy