Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Євгеній Таран з Черкащини організував перепрофілювання підприємства на допомогу військовим

  • 442
#ГероїСередНас. Євгеній Таран з Черкащини організував перепрофілювання підприємства на допомогу військовим

«Вже у перші дні повномасштабної війни стало зрозуміло, що нам усім доведеться стати універсальними солдатами», – так депутат Черкаської обласної ради від «Слуги Народу» Євгеній Таран пригадує лютий 2022-го року.

«Перше, що ми зробили, – узялися допомагати нашим бійцям територіальної оборони. Організували виробництво протитанкових їжаків і за підтримки небайдужих розвозили їх по блокпостам Сміли та Смілянського району. Коли формувалася тероборона, виявилося, що у захисників багато чого немає з амуніції», – розповів Євгеній Таран.

І тоді на місцевому підприємстві з ініціативи депутата відшили кілька сотень розвантажувальних жилетів, необхідних військовослужбовцям.  

«А потім на Черкащину поїхали переселенці. Їх були тисячі. Це зараз їм допомагає держава, а перші місяці усе трималося на діяльності громад та бізнесу, – поділився спогадами Євгеній Таран. – Ми організували та координували цей напрям: за підтримки партнерів годували, одягали, допомагали адаптуватися до нових умов. Надавали усе для того, щоб людям було трохи легше. Зараз ситуація більш-менш врегулювалася, тому почали активніше підтримувати ЗСУ».

Так, Євгеній Таран доєднався до активних громадських діячів, обранців та підприємців Черкаського району, зокрема Смілянщини. Спільними зусиллями було придбано автотранспорт для земляків, які зі зброєю в руках захищають суверенітет країни. Зараз цей джип служить на півдні.

Крім того, ще на початку літа підприємство Євгенія Тарана перерахувало на потреби ЗСУ 100 тисяч гривень. А його колектив випікав здобу, пиріжки, свіжий хліб. Разом з іншими продуктами усе це волонтери доставляли військовим на Херсонщину.

«Ми постійно підтримуємо наших захисників з Черкаського і Смілянського районів, – розповідає депутат Черкаської облради від «Слуги Народу» Євген Таран. – Організовуємо допомогу військовим та волонтерам пальним. Знаходимо можливість та людей, щоб ремонтувати автомобілі. Нещодавно бійці звернулися до нас з проханням забезпечити їх транспортом. На господарстві підприємства був бус. За сприяння колективу провели його техогляд, перефарбували і він, завантажений гуманітарною допомогою, поїхав до хлопців».

За словами Євгенія Тарана, забезпечувати військових, звісно, допомагають волонтери. Вони дбають і про поранених військових, які відновлюють своє здоров’я у місцевих госпіталях.

«Що найбільше вражає? Фото з важкими пораненнями наших захисників. Але радує, що під час спілкування з хлопцями, я бачу – настрій у них бойовий. Вони мотивовані, упевнені у перемозі. Це і нас тут у тилу дуже надихає. Допомога йде постійно, щоденно, за різними напрямками. Часу на відпочинок немає. Не зараз», –  переконаний чоловік.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy