Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Євгеній Петров розгорнув волонтерський фронт на Звенигородщині Черкаської області

  • 411
#ГероїСередНас. Євгеній Петров розгорнув волонтерський фронт на Звенигородщині Черкаської області

Євгеній Петров, голова Звенигородської районної організації партії «Слуга Народу», у волонтерську діяльність влився з перших днів. Під його керівництвом було налагоджено комунікацію із волонтерськими групами та благодійними фондами Львова, Києва й організовано адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

«Люди нерідко евакуювалися з порожніми руками. На новому місці їм потрібно налагоджувати побут фактично з нуля. А це переважно родини з дітками. Тому ми кинули усі сили, щоб забезпечити їх продуктами, одягом, підгузками, дитячим харчуванням», – розповідає депутат Звенигородської міcької ради від «Слуги Народу» Євгеній Петров.

На сьогодні у Звенигородському районі знайшли прихисток більш як 20 тисяч переселенців. Спільними зусиллями місцевої влади, територіальних громад, підприємців, депутатів та команди «Слуги Народу» зібрано і доставлено до 20 тон гуманітарного вантажу для Миколаєва, жителів та військових Запоріжжя, Гостомельської громади.

«Також ми побували в Ірпені, Бучі. У звільнених містах ми на власні очі побачили звірства російської армії, спілкувалися з жителями Гостомеля. Люди плакали, розповідаючи про життя в окупації. Те, що лишили по собі російські варвари, – це злочин проти українців, – поділився враженнями від побаченого Євгеній Петров. – Ми не залишимо нікого сам на сам з бідою!».

За словами Євгенія Петрова, кожний новий ранок для українців настає завдяки ЗСУ. Тому команда районної організації волонтерить і біля плити. М’ясо, надане місцевими підприємцями, перетворюється на сотні банок тушонки, яка їде на передову разом із маскувальними сітками, розгрузками, взуттям, одягом та засобами гігієни.

«Своєю допомогою ми комусь розправляємо крила надії, рятуємо воїнів та полегшуємо життя українців, які щодня чують вибухи і постріли. Зі своєю командою ми докладаємо максимум зусиль, щоб якнайшвидше почути оці слова «Ми перемогли». А поки що працюємо далі», – підсумував депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy