Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Євгеній Болюбаш з Вінниччини налагодив системну допомогу переселенцям

  • 254
#ГероїСередНас. Євгеній Болюбаш з Вінниччини налагодив системну допомогу переселенцям

З початку широкомасштабного вторгнення Євгеній Болюбаш, депутат Хмільницької районної ради від «Слуги Народу», долучився до різних напрямів підтримки громадян. Зокрема, він неодноразово організовував надання допомоги для військовослужбовців.

«Це були медикаменти, речі першої потреби, продукти харчування. Допомога передавалась до Київської та Херсонської областей», – зазначив Євгеній Болюбаш

Та основним напрямом діяльності депутата є допомога людям, які постраждали він війни, – діткам і дорослим. Це стало можливим завдяки налагодженню співпраці із міжнародними фондами та застосовуванню міжнародних програм.

«Починаючи з середини вересня 2022 року, ГО «Асоціація саперів України» розпочала роботу із ВПО, що перебувають на території району, щодо підготовки документів для отримання ними разової фінансової допомоги від Міжнародного комітету порятунку (IRC). Депутат сприяв такій ініціативі. За час роботи документи підготовлені уже для більш ніж 300 сімей. Перші виплати у розмірі 6600 грн на члена сім’ї уже отримали переселенці в Калинівській, Іванівській та Уланівській громадах. Розпочата ця робота і у Війтівецькій, Козятинській та Хмільницькій громадах», – розповів Євгеній Болюбаш.

Цей проєкт реалізують під постійним наглядом гуманітарних фундацій ООН.

«Ми плануємо продовжувати роботу із підтримки ВПО в районі, та найближчим часом маємо там провести роз’яснення зі збору та підготовки документів, щоб люди отримали таку допомогу в усіх громадах Хмільницького району», – підкреслив депутат.

Також з ініціативи депутата для допомоги дітям, які стали свідками жахіть війни, була реалізована програма психологічної допомоги. Євгеній Болюбаш вказав, що ця програма «Діти і війна: навчання технік зцілення» розроблена в 1999 році в межах співпраці Інституту психіатрії (Лондон, Велика Британія) та Центру кризової психології (Берген, Норвегія).

«Навчальна методика розроблена на основі доказового когнітивно-поведінкового підходу у терапії посттравматичних стресових розладів у дітей. Ця програма застосовується в Україні ще з 2014 року. Дякую за підтримку районній раді та волонтерам-психологам, що долучились до проєкту», – додав Євгеній Болюбаш.

Депутат наголосив, що зараз кожен важливий, і тільки разом ми зможемо пройти ці темні часи.
«Кожен на своєму місці робить усе можливе, щоб наблизити Перемогу. А підтримка переселенців, які подекуди втратили все, життєво необхідна та важлива!», – сказав Євгеній.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy