Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ярослав Стефурак з Прикарпаття допомагає військовим та переселенцям

  • 364
#ГероїСередНас. Ярослав Стефурак з Прикарпаття допомагає військовим та переселенцям

«Тепер у всіх нас є одна мета – Перемога, і ми маємо робити все, щоб її наближати щодня», – зазначає голова фракції «Слуга Народу» Верховинської селищної ради Ярослав Стефурак.

У Верховинській територіальній громаді, що на Івано-Франківщині, одразу ж було сформовано бригаду територіальної оборони та роту охорони. На екстреному засіданні постійної комісії з питань бюджету селищної ради голова комісії Ярослав Стефурак запропонував виділити максимум фінансових асигнувань на потреби армії та внутрішньо переміщених осіб, яких у перші тижні військового вторгнення рашистської орди налічувалося більш як 10 тисяч.

«Тоді на першочергові заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення, цільову програму обороноздатності, облаштування роти охорони, інші заходи громадського порядку та безпеки, купівлю квадрокоптера виділили з селищного бюджету понад 1 млн грн», – розповідає депутат. 

Асоціація деревообробників та лісогосподарників Верховинщини, яку очолює Ярослав Стефурак, також долучилася до допомоги нашим відважним захисникам. Лише силами членів Асоціації на передову відправлено 11 вантажних автомобілів 5 бусів, 3 джипи, дрони, військове спорядження, амуніцію. Цей вантаж доставляли в найгарячіші точки Донецької та Луганської областей. 

Для будівництва бліндажів на лінії зіткнення конче потрібна деревина, яку відправляли також з Верховини. Для побудови грамотної логістики щодо забезпечення матеріалами військових Ярослав організував доставку деревини від лісозаготівельних компаній неподалік прифронтових регіонів. Завдяки цьому у стислі терміни дві військові частини повністю забезпечили свої потреби.

«Пригадую першу поїздку на Схід, –  каже Ярослав Стефурак. – Це було в травні. Об’їзні дороги вимагають більших витрат пального, а його нам з волонтерами часто бракувало. Тоді міський голова Олександрії допоміг з пальним для авто, і все необхідне було доставлене хлопцям на передову. Везли техніку, військове спорядження, робочі інструменти та інше. Як бачите, українці завжди єдині, допомагаємо одне одному. Не має значення з яких ми регіонів. Разом працюємо на перемогу». 

Військовий батальйон територіальної оборони Верховинщини постійно забезпечують теплим одягом, термобілизноюи, продуктами харчування, медикаментами. Таку допомогу за сприяння Ярослава спрямовує ГО «Європейська Асоціація платників податків». 

Чималої допомоги потребують українці, які, рятуючи своє життя і життя своїх рідних, змушені переїхати в Карпати, зокрема на Верховинщину. Депутат ініціював необхідну підтримку й для них. Так, для облаштування місць тимчасового перебування ВПО спрямовано більш як 800 тис. грн із селищного бюджету. Для облаштування споруд цивільного захисту виділено понад 630 тис. грн.  

Ярослав впевнений, що ми здолаємо рашистську орду і відбудуємо нашу Соборну Україну.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy