Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Яна Дідус опікується гуманітарним напрямом на Харківщині

  • 822
#ГероїСередНас. Яна Дідус опікується гуманітарним напрямом на Харківщині

Депутатка Красноградської міської ради від «Слуги Народу» Яна Дідус з перших днів повномасштабного вторгнення допомагала жителям громади. Упродовж уже майже року разом із колегами по фракції, представниками місцевої влади та районної військової адміністрації активно опікується гуманітарним напрямком.

Так, спільними зусиллями за підтримки партнерів та з ініціативи депутатки вдалося забезпечити гуманітарною допомогою понад 1000 жителів громади. Доставляли найголовніше – продукти харчування, засоби гігієни, медичні препарати. В перші місяці в області було важко дістати щось в аптеці чи магазині – тому кооперувались з іншими регіонами і працювали злагоджено для людей.

Окрім того, Яна допомагала і нашим захисникам. Зокрема, власноруч долучалася до приготування продуктів тривалого зберігання, солодощів. Ініціювала передачу медичних препаратів для Харківського військового шпиталю.

«Найважче було на початку. Люди потребували допомоги, і ми шукали її, де тільки можна було знайти. Займалися питаннями розселення та доставки найнеобхіднішого – продуктів, памперсів, дитячого харчування, засобів гігієни, одягу та взуття. Дякую команді та кожному, хто активно долучався і допомагав. Ми впорались тільки завдяки цій згуртованості. Проте робота триває і зараз – продовжуємо надавати психологічну і юридичну підтримку населенню», – підкреслила Яна Дідус.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy