Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Володимир Продченко з Херсонщини збирав інформацію про ворога та передавав ЗСУ

  • 607
#ГероїСередНас. Володимир Продченко з Херсонщини збирав інформацію про ворога та передавав ЗСУ

Лідер ЗеМолодіжки Бериславського району Херсонщини Володимир Продченко з перших днів повномасштабного вторгнення разом з родиною опинився в окупації в рідному селищі Велика Олександрівка. Він не лише підтримував місцевих мешканців, а й допомагав ЗСУ знаходити позиції ворога.

Володимир допомагав мешканцям свого району відновлювати SIM-карти, які в них забирали окупанти. Надавав засоби зв‘язку та павербанки Великоолександрівській селищній раді для забезпечення інформування населення з будь-яких питань, включаючи питання територіальної оборони селища.

Незважаючи на небезпеку для життя та ризикуючи бути затриманим російськими військовими, допомагав ЗСУ, передаючи інформацію про переміщення та місцезнаходження техніки окупантів.

«Неодноразово до мого будинку приходили військові рф з обшуками. Через велику кількість обшуків та рейдів окупантів наша родина вирішила виїхати на підконтрольну Україні територію», — розповів Володимир.

Виїхавши з окупації, хлопець продовжив допомагати рідній Херсонщині. Він й надалі збирав та передавав інформацію про місцезнаходження окупантів та допомагав нашим військовим, збираючи кошти на їх потреби.

«Військові рф, дізнавшись, хто наводить на їхні позиції вогонь, прямим влучанням зруйнували вщент мій будинок. Також повністю розграбували всі магазини (сімейний бізнес), які були основним доходом родини», — поділився Володимир.

Незважаючи на те, що хлопець втратив все надбане родиною протягом життя, він не опустив руки та продовжив працювати на перемогу України. Володимир обрав фронт волонтерства.

Наразі Володимир Продченко є одним з волонтерів Благодійного фонду SUPPORT KHERSON. Займається доставкою гуманітарної допомоги у деокуповані громади Херсонщини: продукції першої необхідності, харчових продуктів та медикаментів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy