Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Військовий медик з Рівненщини Ярослав Зборовський рятує життя побратимів

  • 531
#ГероїСередНас. Військовий медик з Рівненщини Ярослав Зборовський рятує життя побратимів

Депутат Вараської районної ради від «Слуги Народу» до війни працював сімейним лікарем. Але з перших днів повномасштабного вторгнення росії пішов на фронт, щоб допомагати пораненим.

«Ще у 1987-88 роках я служив санінструктором в Афганістані, але після поранення мене комісували як умовно непридатного до служби. Я закінчив Чернівецький медінститут, працював у Вараській амбулаторії сімейним лікарем, тож 24 лютого у мене не було сумнівів, що я маю робити», – пригадує Ярослав Зборовський.

Каже, афганський досвід допомагає йому рятувати поранених і в цій війні. Мінно-вибухові травми були розповсюджені в афганських горах, а тепер росіяни використовують весь набір заборонених боєприпасів, щоб калічити українців.

Про свою роботу на фронті розповідає просто – рятувати життя бійців.

«Зараз я перший бойовий медик роти, у мене в підпорядкуванні ще три бойові медики. Багатьом пораненим вдалося допомогти, але звичайно, хотілося більше», – трохи шкодує він.

Найбільший страх Ярослава Зборовського на фронті – це не встигнути допомогти пораненому. Власне, через те й «схопив» уламок російського металу в ліве плече, коли надавав медичну допомогу пораненим побратимам.

З госпіталю його вже виписали, ще деякий час піде на реабілітацію, але Ярослав має намір воювати до повної перемоги. А коли Україна її здобуде, хоче повернутися до своєї мирної професії.

«Я ж сімейний лікар, у мене понад 2,5 тис. моїх пацієнтів, які на мене чекають. Тож повернуся до своєї амбулаторії», – планує депутат від «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy