Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Віталій Федоренко став прихованим розвідником під час окупації Сумщини

  • 653
#ГероїСередНас. Віталій Федоренко став прихованим розвідником під час окупації Сумщини

Депутат Путивльської міської ради від «Слуги Народу» Віталій Федоренко під час окупації Сумської області допомагав ЗСУ знищувати ворога.

Бути першим в усьому. За таким принципом Віталій Федоренко жив у мирний час, не зрадив йому і під час війни. Одним із перших записався в загін охорони порядку міста, залучив більше десятка небайдужих і сміливих людей. Нехтуючи власною безпекою, без зброї, брав участь у затриманні диверсанта.

Коли Путивль був під окупацією, доставляв по селах гуманітарні вантажі, пробираючись крізь ворожі блокпости. Та головне: під виглядом волонтера він вів розвідницьку діяльність. Передавав дані про кількість техніки, яка проходила колонами в сусідній громаді, про озброєння окупантів.

«Одного разу мені зателефонував колега – депутат обласної ради від «Слуги Народу» Олександр Слюсар – і попросив виконати одне завдання. Треба було доставити групу наших військових до місця руху ворожих колон у сусідню громаду, а після виконання ними завдання – забрати їх. Я розумів, наскільки ризиковано рухатись по окупованій території, де місцевість контролюється не тільки на землі, а й зверху гвинтокрилами. Водночас найбільше я хвилювався, що від моїх дій залежить життя наших військових», – розповідає Віталій.

Завдання виконав, підтвердивши статус Путивльщини як партизанського краю. Після визволення області Віталій Федоренко продовжує допомагати захисникам. Будівельні матеріали для блокпостів, продукти харчування, виготовлення протитанкових їжаків – усім цим займається Віталій, допомагаючи наближувати Перемогу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy