Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Вікторія Галіціна з Бердянська організовувала доставку допомоги мешканцям окупованого міста та військовим

  • 376
#ГероїСередНас. Вікторія Галіціна з Бердянська організовувала доставку допомоги мешканцям окупованого міста та військовим

До Вікторії Галіціної, голови фракції «Слуга Народу» Бердянської міської ради, з перших днів широкомасштабного вторгнення почали звертатися мешканці міста з запитами про допомогу. Бердянськ одним із перших опинився в окупації, тому гостро встали питання нестачі продовольства, ліків та палива на АЗС. Попри велику кількість людей, які встигли евакуюватися, в місті залишилось багато родин з маленькими дітьми, люди похилого віку та інваліди.

Вікторія організувала доставку гуманітарної допомоги, щоб бердянці отримали найнеобхідніше – дитяче харчування, медикаменти та паливо. Бійці на лінії фронту теж потребували допомоги, тому для Вікторії збір і передача на передову харчування, ліків, плитоносок, теплого одягу, спальників та інших важливих речей став буденною справою.

Вже за кілька місяців з початку вторгнення указом Президента Вікторію Галіціну було призначено головою Бердянської міської військової адміністрації.

Зараз Вікторія також сприяє наданню гуманітарної допомоги переселенцям Бердянського району. Завдяки плідній співпраці з міжнародними партнерами, взаємодії з іншими регіонами нашої країни стало можливим якісно забезпечити ВПО необхідним та своєчасно закривати запити військових. Також Вікторія співпрацює з фахівцями для вирішення питань мешканців Бердянська з оформлення та відновлення втрачених документів, для фіксації втрати майна та розшуку зниклих безвісти.

«Скоро ми повернемось у рідне місто, а сьогодні я роблю все, щоб полегшити життя мешканців Бердянського району, які були вимушені покинути рідну домівку. Життя триває, діти повинні вчитися, а ми – допомагати військовим та наближати перемогу України!», – зазначає Вікторія Галіціна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy