Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Віктор Євдокимов з Житомира забезпечив ефективну роботу університету і налагодив співпрацю з кібербезпеки

  • 355
#ГероїСередНас. Віктор Євдокимов з Житомира забезпечив ефективну роботу університету і налагодив співпрацю з кібербезпеки

Безпека студентів і колективу навчального закладу, міжнародна співпраця та підтримка військових – нові виклики, продиктовані воєнним часом, які доводиться вирішувати депутату Житомирської міської ради від партії «Слуга Народу», ректору ДУ «Житомирська політехніка» Віктору Євдокимову.

Найважчими видалися перші пів року після 24 лютого. На базі університету оперативно розгорнули Пункт комплектації військовозобов’язаних, до роботи якого були залучені й фахівці закладу, облаштували бомбосховище на 1 тис осіб. Згодом з ініціативи Віктора Євдокимова на території політехніки розгорнули пункт незламності, який забезпечений «Старлінком» і генератором.

Віктор Євдокимов особливо дбав про безпеку студентів, зокрема, сприяючи їх евакуації до інших держав. Значна увага приділялася й евакуації документів: багато з них містили особисту інформацію про студентів, викладачів і роботу самого закладу.

У березні на базі політехніки створили волонтерський штаб, який почав займатися пошуком гуманітарної допомоги, насамперед для військових, хоча продуктові набори та засоби гігієни надавали й внутрішньо переміщеним особам. Для підтримки 95-ї окремої десантно-штурмової бригади за підтримки небайдужих менш ніж за місяць було зібрано і передано 1 млн грн.

Близько 300 студентів Житомирської політехніки були призвані до лав ЗСУ, ще близько 400 — у територіальній обороні. Тож надходило чимало звернень про допомогу від військових саме до університету.

«Заклад отримав багато запитів щодо виконання досить складних завдань, які стосуються і радіолокаційних систем, і зв’язку, і питань робототехніки, використання роботів для розмінування та дронів», — розповів Віктор Євдокимов.  

Досить велику допомогу надавала Житомирська політехніка й у галузі кібернетичної безпеки. Крім того, під час одного з візитів естонської делегації до Житомира іноземні партнери обговорили перспективи співробітництва з університетом у галузі цифрових технологій, у тому числі – кібербезпеки.  

«Один із таких проєктів — розробка і побудова кіберполігону. Це буде корисним для всієї Житомирщини, зокрема, вирішимо багато питань, пов’язаних зі створенням сховища даних та із кіберзагрозами», — розповів Віктор Євдокимов.  

У складі української делегації депутат неодноразово брав участь у робочих візитах до Естонії. У межах однієї з поїздок було домовлено про надання Таллінном 20 автобусів для Житомира.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy