Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Віктор Войтенко з Харківщини посилює оборону району, залучає гуманітарні проєкти та підтримує військових

  • 741
#ГероїСередНас. Віктор Войтенко з Харківщини посилює оборону району, залучає гуманітарні проєкти та підтримує військових

Від самого початку широкомасштабного вторгнення Віктор Войтенко, голова Красноградської районної військової адміністрації, депутат місцевої ради та представник партії «Слуга Народу» на Харківщині, ініціює підтримку військових та місцевого населення.

З перших днів війни депутат активно працює на своєму виборчому окрузі. Завдяки плідній співпраці зі своїми колегами з обласного офісу партії та Харківської обласної державної адміністрації тримає руку на пульсі нагальних питань гуманітарної допомоги населенню та ініціює розв’язання актуальних запитів підтримки для ЗСУ.

Віктор Войтенко бере участь в організації заходів у сфері оборони району. Зокрема, він організував харчування бійців ЗСУ та ТрО, неодноразово сприяв місцевому підрозділу територіальної оборони в забезпеченні їх потреб зі зброї, військового обладнання та амуніції.

«Разом із командою розв’язуємо актуальні питання з укріплення обороноспроможності громади. Тримаємо зв’язок з нашими постійними благодійними партнерами та працюємо над залученням нових, таким чином організовуємо гуманітарну підтримку нашого населення, ВПО громади та ЗСУ», – розповідає Віктор Войтенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy