Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Віктор Фітьо з Івано-Франківщини з науковця став військовим і планує написати книгу про війну

  • 608
#ГероїСередНас. Віктор Фітьо з Івано-Франківщини з науковця став військовим і планує написати книгу про війну

До повномасштабної війни Віктор Фітьо був підприємцем та депутатом Коломийської міської ради від партії «Слуга Народу». Займався науковою діяльністю – за пів року до вторгнення захистив дисертацію й отримав науковий ступінь кандидата філософських наук. Нині захищає Україну у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

«Було багато планів в кожній із цих галузей, та війна змусила їх відкласти, тому що доля України зараз вирішується на полі бою», – каже Віктор Фітьо.

До лав ЗСУ він був мобілізований на початку червня. З липня Віктор перебуває у зоні бойових дій. Спочатку на Донбасі, де бригада тримала оборону в районі Бахмута, а згодом – на Півдні, де українська армія проводила наступальну операцію.

«Ніколи в минулому не було таких сприятливих умов для боротьби, як склалися зараз. Ми сильні та монолітні, як ніколи, нас підтримує світ і нам випав унікальний історичний шанс здобути свободу, чого не було 350 років. Не скористатися ним було б великим історичним гріхом», – переконаний депутат з Івано-Франківщини.

За словами Віктора, нині без перебільшення на наше покоління та мужню боротьбу з надією дивляться сотні поколінь предків. На нас величезна відповідальність перед сотнями майбутніх поколінь, адже їхня доля залежатиме від того, чи зможемо відстояти своє право бути українцями і мати власний шлях. Саме тому Віктор зараз в лавах ЗСУ.

«Найбільша мрія після перемоги – долучитися до розбудови великої та сильної України. А ще обов‘язково напишу книжку про війну, адже впевнений, що наша героїчна боротьба повинна бути відома в деталях як сучасникам, так і дітям», – ділиться з нами Віктор.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy