Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Віктор Чигринець із Сумщини опікувався доставкою гуманітарних вантажів під час облоги регіону

  • 282
#ГероїСередНас. Віктор Чигринець із Сумщини опікувався доставкою гуманітарних вантажів під час облоги регіону

Віктор Чигринець, депутат Сумської обласної ради від «Слуги Народу», керівник обласного управління лісового та мисливського господарства, визнає, що 2022-й рік став найскладнішим у житті. «У своїй роботі я завжди звик планувати по максимуму. Звик і виконувати заплановане. Та плани майже докорінно змінилися з початком повномасштабного вторгнення, а поряд з цим змінились і підходи до роботи, і світогляд, і цінності», – каже він.

Четвер 24 лютого депутат «зустрів» у столиці. Якраз повертався додому. Назустріч – безперервний потік авто з людьми, які втікали від війни. Машин у бік Сумщини майже не було. Але Віктор їхав, маючи інформацію про те, що ворог вже на Сумщині.

Півтора місяці область перебувала в облозі, але потрібно було підтримувати людей. Лісівники з інших областей України: Волинь, Черкаси, Вінниця, Полтава, Львів, Закарпаття, польські колеги – підтримали область. Завдяки турботі Віктора Чигринця Сумщина отримала близько 30 тон різних гуманітарних вантажів. Частину допомоги, що містила дитячі товари, засоби гігієни та ліки, – спрямували координаційному центру допомоги.

Завдяки цьому досить оперативно необхідні товари були доставлені в обласні та місцеві дитячі й медичні заклади, серед яких Сумська центральна міська лікарня, Лебединська, Білопільська центральні районні лікарні та інші установи.

Також були забезпечені необхідними речами Лебединське міськрайонне товариство допомоги дітям-інвалідам «Мрія» та Лебединський навчально-реабілітаційний центр. Вітаміни, ліки, продукти харчування, солодощі, засоби особистої гігієни для них приїхали на прохання обласного депутата від друзів з Польщі.

Нині Віктор Чигринець організовує забезпечення населення дровами. Вже завезено мешканцям та об’єктам соціальної сфери близько 200 тисяч кубометрів дров. Також триває відновлення зруйнованого та пошкодженого окупантами майна. Лебединський, Охтирський, Шосткинський та Тростянецький лісгоспи – там руйнування були завдані колосальні.

«Поряд з виробничими приміщеннями втрачене чи пошкоджене житло у сорока працівників. Але ми не склали руки. Мобілізували всі свої зусилля, працюємо самі і допомагаємо іншим. На майбутнє важко щось прогнозувати, важко будувати якісь плани. Наближаємо Перемогу РАЗОМ! Головне, щоб найшвидше запанував мир, а коли буде мир, то буде все», – каже депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy