Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Василь Свирид з Рівненщини захищає Україну в лавах ЗСУ

  • 477
#ГероїСередНас. Василь Свирид з Рівненщини захищає Україну в лавах ЗСУ

Голова фракції «Слуга Народу» Зарічненської селищної ради Василь Свирид з перших днів вторгнення зрозумів, що єдиний правильний варіант – захищати цілісність країни. Тому добровільно долучився до лав Збройних сил України.

Спочатку набував військового досвіду в роті охорони у Володимирі-Волинському. Проходив тактичну підготовку. Згодом депутата перенаправили у військову частину до Ужгорода, де він став солдатом окремої штурмової бригади.

Досвід роботи з документами став у пригоді – Василя Свирида призначили помічником начальника штабу, який відповідає за документообіг.

«Було зрозуміло, що війна так просто не закінчиться. Хоч ми й в тилу, але облаштовувати побут військової частини потрібно», – розповів Василь Свирид та взяв на себе ініціативу організувати цей процес.

Зокрема, звернувся за допомогою до однопартійців з Ужгорода. Депутати міської та обласної рад відгукнулися на прохання і не залишились осторонь. Вони активно надають допомогу 25-й окремій штурмовій бригаді.

«Війна змінила моє життя, як і життя кожного українця. Коли ти серед людей, в яких немає страху, а є відчуття обов’язку, це неабияк мотивує. Весь світ побачив, що Україна – це не та країна, яка може просто впасти. Ми в повній бойовій готовності, ми на своїй землі, ми витримаємо. Віримо в перемогу!» – наголошує Василь Свирид.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy