Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Валерій Гавриленко з Чернігівщини координував забезпечення блокпостів та ініціював підтримку військових бригад

  • 455
#ГероїСередНас. Валерій Гавриленко з Чернігівщини координував забезпечення блокпостів та ініціював підтримку військових бригад

Для Валерія Гавриленка, депутата Ніжинської міської ради від «Слуги Народу», ранок повномасштабного вторгнення 24 лютого розпочався з інформації про перших загиблих на місцевому аеродромі, куди вдарили російські ракети. Після того – новий відлік часу, інше життя.

Депутат налагоджував та координував забезпечення «гарячими коктейлями» всіх блокпостів та потреб військкомату. Долучився до організаційних моментів зі створення волонтерського об‘єднання при міській раді, яке допомагає нашим військовим з 58-ї і 27-ї бригад, 1-го танкового та Ніжинського підрозділів.

Ініціював надходження гуманітарної допомоги від благодійних фондів як із заходу України, так і з-за кордону. Разом з командою організовував забезпечення всім необхідним військових медиків, медичних закладів міста, пунктів первинної медицини та швидкої допомоги.

«Перші кілька місяців пролетіли на одному диханні. Без вихідних, без відпочинку. Але з вірою в Нашу Перемогу!», – каже Валерій Гавриленко.

Він і далі звертається з проханнями до волонтерських об‘єднань, громадських організацій та фондів. Як депутат міської ради підтримує всі програми, спрямовані на підвищення обороноздатності територіальної громади та розвитку Ніжина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy