Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Валентина Баланкевич з Волині поєднує роботу депутатки, волонтерки і фельдшерки

  • 521
#ГероїСередНас. Валентина Баланкевич з Волині поєднує роботу депутатки, волонтерки і фельдшерки

Валентина Баланкевич – депутатка Ковельської районної ради від партії «Слуга Народу». Понад 23 роки вона працює фельдшером в бригаді екстреної медичної допомоги в одному із пунктів Волинської області в селі Голоби. Щодня виклики на поміч в різні куточки громади не дають часу пані Валентині думати про зайве. Завжди на шальках терезів – чиєсь життя. Від швидкості прийнятих рішень, й тактики медика залежить порятунок.

«У нас немає в колективі тих, хто панікує чи боїться. Ми всі військовозобов’язані і мусимо виконувати свою роботу – вдома чи на кордоні з білоруссю, якщо доведеться. Ми до всього готові, місця паніці немає», – каже депутатка.

Пані Валентина спокійно пригадує день, коли саме в її районі стався приліт ворожої ракети в об’єкт критичної інфраструктури. Бригада доїхала на місце епіцентру вибуху за лічені хвилини.

«Усе тому, – каже пані Валентина, – що в лютому цього року з моєї ініціативи відкрили в центрі міста ще один пункт дислокації бригад швидкої допомоги. В день вибуху ракети так і сталось. Ми заощадили час, і бригада спрацювала оперативно».

Жінка любить свою роботу, хоча від початку повномасштабного вторгнення почастішали виклики зовсім іншого характеру. За словами Валентини Баланкевич, часто люди викликають швидку допомогу, перебуваючи на межі психологічної кризи, великого хвилювання через війну. Ми приїжджаємо, ніби на екстрений виклик, але мусимо допомогти.
«Я завжди кажу – маємо триматись, мусимо бути сильними і паніку ховати геть! Хто як не ми?», – говорить депутатка.

Це ж стосується і спілкування з військовими, яким пані Валентина допомагає як волонтер. Ще в лютому почала організовувати на Київщину постачання ліків, продуктів харчування і одягу. Далі взялась збирати кошти для односельчан з 14-ї князівської бригади, аби купити автомобілі. Зараз організовує збір теплих речей, буржуйок і взуття.

«Для когось ця війна ще не починалась, комусь вона набридла, хтось її забуває. Але ми маємо пам’ятати, що мусимо перемогти. В нас це в крові, цей ген передається з молоком матері з покоління в покоління кожному роду», – підкреслює депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy