Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Валентин Сарахман з Волині, батько трьох дітей, пішов захищати кордони країни

  • 425
#ГероїСередНас. Валентин Сарахман з Волині, батько трьох дітей, пішов захищати кордони країни

Депутат Турійської селищної ради від партії «Слуга Народу» з перших днів повномасштабного вторгнення звернувся до центру комплектування, аби бути призваним у військо.

«На той момент я не задумувався над тим, що робити – йти чи не йти у військкомат. У голові було одне – почалася війна, і потрібно захищати Україну. Було лячно за сім’ю і за дітей. Одразу домовився з друзями на Львівщині, щоб прийняли мою родину, якщо будуть бойові дії на території Волині. Але вагань не було. Ми змушені вберегти те, що маємо, – наш дім», – ділиться Валентин Сарахман.

Після того, як чоловік звернувся до центру комплектування, його одразу ж відправили у роту з охорони зв’язку. Через близькість області до білорусі вкрай важливим напрямом з перших днів стала охорона державного кордону, який лише в межах Волинської області сягає понад 200 кілометрів. Саме на цьому рубежі довелось виконувати бойові завдання Валентину Сарахману.

«Я ніс службу з охорони стратегічно важливих об’єктів на півночі Волині з боку білорусі. Став командиром відділення роти охорони та гранатометником. У нас в роті ніколи не було непорозумінь і конфліктів. Адже робили одну справу –  захищали батьківщину, а тому всі були як одна дружна сім’я», – пригадує Валентин Сарахман.

Опорою та підтримкою для військового, який ніс службу 10 місяців до грудня минулого року, стала родина та друзі. Чоловік зізнається, що досі підтримує  зв’язок із кожним із бійців, які стали бойовою сім’єю, що живе за своїми правилами і готова до захисту України.

«На мою думку, ця війна буде тривати до того часу, доки не зміниться влада в росії. або ця країна не розпадеться на багато малих держав. Сподіваюся, допоможуть прискорити дату перемоги над агресором наші західні партнери. Особливо наданням важкого наступального озброєння та ракет дальньої дії. А решту зроблять наші хоробрі хлопці з ЗСУ! Я в цьому не сумніваюся, а тому перемога буде за нами», – каже Валентин Сарахман.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy