Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Вадим Ямщиков з Полтавщини захищає країну в лавах ЗСУ

  • 568
#ГероїСередНас. Вадим Ямщиков з Полтавщини захищає країну в лавах ЗСУ

Депутат Полтавської міської ради від партії «Слуга Народу» Вадим Ямщиков воювати ніколи не прагнув. Але після повномасштабного вторгнення не зміг залишатися осторонь. Зараз він захищає країну в лавах ЗСУ. Він воював у Бахмуті та біля Горлівки у складі Полтавської окремої зведеної штурмової роти ПРТЦК та СП «ОДІН».

«Сьогодні час, коли всі депутатські та особисті справи відкладаються. Пріоритет – захист сім’ї, міста, країни. Тим паче, фактично війна підходила під Полтавську область. Я не міг дозволити собі бути стороннім спостерігачем», – розповідає депутат.

Вадим Ямщиков завжди вирізнявся твердою громадянською позицією. Він -активний учасник Революції гідності, громадських рухів. За його ініціативи в місті з’явилися «Алея Героїв», меморіальний комплекс воїнам АТО/ООС. Окрім цього, свого часу депутат ініціював об’єднання й активізацію мешканців задля розвитку міста та збереження історії.

З 2014 року Вадим опікується гуманітарним напрямом. 24 лютого разом з однодумцями почав організовувати допомогу військовим, збори їжі, одягу, будівництво блокпостів. На першому місці стояло ініціювання забезпечення всім необхідним наших захисників. Це рішення вони ухвалили разом з дружиною Катериною Ямщиковою, яка служить у ЗСУ військовим медиком і також є депутаткою Полтавської міськради від «Слуги Народу».

«Ми не думали, куди вивезти сім’ї. Ми думали, як допомогти тим, хто залишився. Нині ініціюю підтримку для свого підрозділу та бійців. По можливості організовую забезпечення необхідною технікою, амуніцією й іншими важливими речами», – говорить воїн ЗСУ.

Вадим Ямщиков розповідає, що після перемоги мріє зібрати родину та відпочити у тихому місці. А після – зайнятися відбудовою країни.

«Маю звичайні мрії, що стосуються моєї родини. І є ті, що стосуються судової реформи, дії антикорупційних законів не на папері, а в реальності. Адже попереду – розбудова нашої країни. Не тільки інфраструктурна, а й ментальна», – зазначає депутат.

На його думку, задля перемоги зараз необхідне єднання нації. Кожен українець має докласти максимум зусиль, щоб захистити нашу свободу, підтримувати воїнів, їх родини, ВПО та економіку. Сьогодні кожен має стати на шлях громадського активізму, донатити, допомагати всім, чим може.

«Я вважаю, що це наш історичний шанс більш ніж за 300 років отримати справжню незалежність. Шанс не залишити нашим дітям розбиту країну, не залишити конфлікт, який переросте в наступну війну через 10 років. А покінчити з цим раз і назавжди. Стати незалежною, сильною та свідомою країною. Вірте в себе, та вірте в ЗСУ!», – резюмує Вадим Ямщиков.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy