Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Тігран Хачатрян з Кіровоградщини підтримує військових та допомагає переселенцям

  • 537
#ГероїСередНас. Тігран Хачатрян з Кіровоградщини підтримує військових та допомагає переселенцям

Вірменин з великим українським серцем – саме так говорять у Кропивницькому про голову Спілки вірмен України в Кіровоградській області, депутата Кропивницької міської ради від «Слуги Народу» Тіграна Хачатряна.

З перших днів повномасштабної війни Тігран Хачатрян організовував допомогу з облаштування та забезпечення всім необхідним блокпостів та ініціював виготовлення протитанкових їжаків з матеріалів від колісної й гусеничної техніки. А також запропонував створення штабу однодумців, які займалися прийомом і розселенням переселенців та розв’язували логістичні питання допомоги ЗСУ і ТРО.

На постійній основі Тігран Хачатрян організаційно підтримує волонтерські хаби «Разом ми Сила» та Krop:hub. У перше півріччя війни ініціював передачу на потреби військових бронежилетів, тепловізора, приладів нічного бачення, пального, продуктів харчування, ноутбуків, комп’ютерної техніки, повербанків, комплектів військової форми, розгрузок та кількох автівок.

Разом з партнерами ініціював передачу автомобілів Ford Transit та Land Rover для потреб однієї з військових частин. А автомобілі Mitsubishi Pajero та Mazda завантажили гуманітарною допомогою та відправили військовим у Харків.

«Наша вірменська громада вже багато років живе на території області, і сьогодні спільними зусиллями ми намагаємось наближати Перемогу українського народу. Представники нашої діаспори боронять Україну в лавах ЗСУ. На сьогодні Кіровоградська область стала прихистком для багатьох переселенців, які через війну були вимушені полишити свої домівки й залишитись в нашому регіоні. Вірменська громада допомагає переселенцям з розселенням, пошуком місця працевлаштування, а також організувала харчування для внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у с. Гірниче», – розповів Тігран Хачатрян.

Також Тігран Хачатрян також звернувся до Прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна про визнання геноциду українців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy