Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Тетяна Єгорова-Луценко ініціює забезпечення Харківщини гумдопомогою від міжнародних партнерів

  • 394
#ГероїСередНас. Тетяна Єгорова-Луценко ініціює забезпечення Харківщини гумдопомогою від міжнародних партнерів

Голова Харківської обласної ради, депутатка облради від «Слуги Народу» та лідерка руху «ЗеЖінки» на Харківщині Тетяна Єгорова-Луценко активно працює на міжнародному фронті та зміцнює зв‘язки з європейськими партнерами.

З перших днів повномасштабного вторгнення Тетяна залишалась у Харкові для забезпечення безперебійної діяльності обласної ради та депутатського корпусу. У березні під час бомбардування окупантами будівлі Харківської обласної ради вона була на робочому місці і проводила організаційні збори.

Розуміючи масштаб допомоги, який потрібен Харківщині, Тетяна Єгорова-Луценко почала активно шукати її серед міжнародних партнерів. Так, вона звернулася з проханням про допомогу до міжнародної гуманітарної організації ХЕКС-ЕПЕР.

З 25 березня ХЕКС-ЕПЕР розпочав гуманітарну діяльність у Харківській області. Організація готує та доставляє гаряче харчування, гігієнічні та продуктові набори для вразливих категорій населення. За цей період було доставлено понад 191 тис. гарячих обідів, видано 3000 продуктових та 1300 гігієнічних наборів у містах Харків, Люботин, смт Старий Мерчик, Есхар, селищі Березівське та селах Вікторівка, Черкаська Лозова.

«Ми розуміємо, що міжнародні партнери зараз можуть стати надійною опорою для наших громад. Вся допомога, яка доставляється з-за кордону, дуже необхідна зараз, особливо на деокупованих територіях. Тому я вдячна кожному, хто співпрацює з нами, хто в цей важкий момент готовий допомагати. Як міжнародним партнерам, так і організаціям, які допомагають всередині країни», – підкреслила Тетяна Єгорова-Луценко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy