Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Тетяна Важельська з Тернопільщини виготовляє сухі борщі та супи для військових

  • 315
#ГероїСередНас. Тетяна Важельська з Тернопільщини виготовляє сухі борщі та супи для військових

На Лановеччині вже майже рік готують сухі супи та борщі для військових на передовій. Як розповідає депутатка від «Слуги Народу» Тетяна Важельська, яка долучилась до волонтерської справи, дружна команда виготовила вже 22 000 порцій сухих борщів і горохових супів масою по 100 грамів.

Для цього використано 10 тон овочів, а в результаті отримано 2,2 тонни сушеної продукції. Відварено та висушено 200 кг гороху, використано 700 кілограмів курячого м’яса.

«Відколи триває повномасштабне вторгнення, – розповідає Тетяна Важельська, – ми створили на Лановеччині так званий жіночий тил. Маємо 30 неймовірних жінок – вони позитивні, роботящі, надійні. Ці господині сушать овочі, горох та м’ясо, а у певний день, зазвичай це неділя, збираємося й розфасовуємо усе насушене на порції. Таких зустрічей ми провели уже двадцять. Нерідко з мамами приходять діти, які також допомагають фасувати та складати продукцію. Всі працюють з думкою про перемогу та любов’ю до наших захисників».

Тетяна розповіла, що здебільшого, ті, хто залучений до процесу сушіння, самі дбають про овочеву продукцію. Завдяки небайдужим господарям та господиням громади команда волонтерів безперебійно мала сировину для роботи.

«Фінансову допомогу на м’ясо отримали від колективів Борщівської школи – 10 тис. грн та Борсуківської школи – 8 тис. грн. БФ «Український Жіночий Фонд» надав побутову техніку – це 4 сушарки і 6 блендерів, фартухи, шапочки та фасувальні пакети (12 тис. шт.).

«Неодноразово жінки збиралися ліпити вареники, виготовляти консервацію на ЗСУ. Готову продукцію передаємо місцевим волонтеркам і безпосередньо військовим, їх родичам та активним жінкам-волонтерам з усіх куточків України, які якнайшвидше доставляють їжу швидкого приготування на нульові позиції», – каже депутатка.

Чимало теплих слів захисники передають невтомним господиням і дякують за можливість приготувати гарячий обід, сніданок чи вечерю нашвидкуруч.

«Процес виготовлення їжі швидкого приготування для воїнів ЗСУ продовжується, і ми не зупиняємося, – каже Тетяна. – Це справа клопітка, але тим, хто бажає позитивних змін у своїх громадах, хто має безліч планів та ідей, реалізація добрих задумів завжди під силу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy