Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Тетяна Світлична з Харківщини опікується гуманітарними питаннями Малоданилівської громади

  • 318
#ГероїСередНас. Тетяна Світлична з Харківщини опікується гуманітарними питаннями Малоданилівської громади

Малоданилівська селищна громада з перших днів широкомасштабного вторгнення рф відчула на собі «братерську любов» країни-сусіда. Район перебував під постійними обстрілами ворога. Тетяна Світлична, депутатка селищної ради від «Слуги Народу», опікується гуманітарними питаннями громади.

Тетяна тісно співпрацює з командою депутатів селищної ради та місцевим осередком ГО «Харків – школа мужності», а також з міжнародними фондами. Завдяки наполегливій роботі та ініціативі депутатки мешканці селищної ТГ отримують продукти, дитячі та гігієнічні набори.

Адресна допомога вчасно надходить до літніх людей, малюків, а також людей з особливими потребами. Зокрема, уразливі категорії отримують необхідні ліки.

«Організовую допомогу, шукаю партнерів та продовжую висловлювати підтримку усім, хто цього потребує. Щоденно з командою проводимо зустрічі, визначаємо нагальні проблеми та вирішуємо невідкладні завдання. Зараз ми маємо бути сильними та об’єднаними як ніколи, щоб разом наблизити нашу перемогу!» – каже Тетяна Світлична.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy