Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Тетяна Каменщук з Вінниччини організувала психологічну допомогу для переселенців

  • 330
#ГероїСередНас. Тетяна Каменщук з Вінниччини організувала психологічну допомогу для переселенців

Ідея створити групи з психологічної допомоги виникла у депутатки Вінницької обласної ради від «Слуги Народу» Тетяни Каменщук ще у травні. Тоді вони разом з колегами їздили по громадах і роздавали продуктові набори внутрішнім переселенцям.

«Зустрічаючи мешканців Маріуполя, Харкова, Сєвєродонецька та інших міст Східної України, я зрозуміла, наскільки їм потрібна психологічна допомога. Багато з них були в напруженому емоційному стані, у стані невизначеності. То ж ми організували для них інтервізійну групу. Це така форма психологічної підтримки, де збирається група людей, які мають схожі проблеми і разом шукають шляхи виходу з них», – розповіла представниця «Слуги Народу».

Вона провела попередній аналіз сімей молодого віку (35-45 років), які мешкали у найближчих громадах до Вінниці, і вибрали 15 сімей, де є схожа проблематика.

«Спочатку ми проводили майстер-класи для дітей. Туди ж приходили їхні матері, ми спілкувались, знайомились і зміцнювали рівень довіри. Згодом я запропонувала зустрітись в групах і поговорити про проблеми, які їх турбують. Проводили зустрічі раз на тиждень впродовж усього літа. Обговорювали основи стресостійкості, питання відновлення у собі ресурсу, як стати локомотивом своєї сім’ї й свого життя в нових умовах на Вінниччині, як вийти з депресивних станів. Ці люди та їхні діти бачили вибухи, вони пережили великі стреси. У кожного були схожі питання, але ми разом шукали вирішення», – зазначає Тетяна Каменщук.

За її словами, з часом всі дівчата стали на ноги, відновились і знайшли роботу.

«Але у планах, щоб ці жінки потім могли проводити такі групи самостійно і допомагати іншим. Тільки разом переможемо і повернемось до мирного життя», – зазначає Тетяна Каменщук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy