Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Тетяна Івлева з Харківщини підтримувала мешканців в окупації

  • 388
#ГероїСередНас. Тетяна Івлева з Харківщини підтримувала мешканців в окупації

Голова фракції «Слуга Народу» в Циркунівській сільській раді та просто сильна «ЗеЖінка» з Харківщини особисто дізналась, що таке опинитись в окупації. З перших днів повномасштабної війни Тетяна підтримувала моральний дух своїх земляків, чекаючи на звільнення міста. Одразу після деокупації громади, разом із командою налагодила процес доставлення необхідних речей, попри постійні обстріли району.

«В окупації ти одразу відчуваєш себе ніби в клітці. Це вулиці твого рідного, знайомого містечка, проте ходять ними зовсім чужі люди, із доволі страшними намірами. Життя нашої команди розділилося на мінімум 4 періоди: минуле мирне життя до, окупація громади, активні бойові дії на її території та відродження після майже повного винищення», – розповідає Тетяна.

Попри активні бойові дії на території громади, представниця «Слуги Народу» постійно організовувала евакуацію та доставку безкоштовного хліба місцевим. Особисто ініціювала видачу гуманітарної допомоги, під обстрілами доставляючи необхідні людям пакунки допомоги.

«Допомога – це коли ти цілодобово на зв’язку, знаєш де та як шукати ліки, організовуєш евакуацію, знаєшся на будівельних матеріалах та можеш консультувати з приводу оформлення необхідних документів чи соціальних виплат. Це коли ти обізнаний, скільки потрібно часу на перезарядку військової техніки, аби проїхати якусь ділянку шляху», – говорить Тетяна.

Циркунівська громада зазнала сильних руйнацій, проте сьогодні мешканці району звільнені від окупанта, мають рішучість зупинити агресора та бажають миру на українській землі.

Тетяна Івлева продовжує свою волонтерську місію, разом із командою допомагає вразливим категоріям населення та працює над залученням благодійних фондів до відновлення мирного життя у Циркунівському районі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy