Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Тетяна Домбровська створила у своїй депутатській приймальні в Миколаєві гуманітарний пункт

  • 535
#ГероїСередНас. Тетяна Домбровська створила у своїй депутатській приймальні в Миколаєві гуманітарний пункт

Осередок гуманітарної допомоги у депутатській приймальні, де надають підтримку малозахищеним верствам населення, з’явився в Миколаєві одразу ж після повномасштабного вторгнення. Відкрила його у своїй приймальні депутатка Миколаївської міської ради від партії «Слуга Народу» Тетяна Домбровська.

«Команда волонтерів зібралася дуже швидко», – згадує Тетяна Домбровська про початок роботи гуманітарного пункту. Одразу вирішили, що тут допомагатимуть родинам із маленькими дітьми – адже товарів для догляду за малюками в місті було обмаль.

З перших днів депутатка разом з командою почала збирати все необхідне для догляду за дітьми – підгузки, суміші, пюре, медикаменти, одяг тощо. На той час в Миколаєві були проблеми з логістикою, адже місто було майже оточене ворожими військами. Тому допомогу збирали з усіх можливих джерел – її передавали супермаркети, аптеки та приносили небайдужі містяни.

«На початку важко було всім, тому що була паніка, люди не знали, що робити. Тому організувати повноцінний осередок, де надавали б допомогу родинам з дітками. Було важко. Але легко буває тільки тим, хто нічого не робить, тому ми з командою працювали майже цілодобово. Людей було дуже багато, відповідно потрібні були й великі обсяги допомоги. Але багато було й тих, хто хотів допомогти. Я публікувала на своїй сторінці у Телеграмі, чого нині потребує пункт, і містяни відгукувалися майже моментально», – розповідає Тетяна Домбровська.

Серед викликів, із якими довелося стикнутися в перші дні роботи, були мобільні мережі. Окупанти наближалися до міста і глушили його, тому тримати звʼязок із тими, хто потребував допомоги, було важко. Тетяна Домбровська ділиться, що тоді знайшли вихід – створили спеціальну гугл-форму, де люди подавали запити на допомогу і згодом отримували відповідь, коли можуть прийти.

Депутатці разом з командою волонтерів вдалося розбудувати мережу постачання гуманітарної допомоги до пункту з різних куточків України – Івано-Франківська, Києва, Одеси та від закордонних благодійників з Німеччини й Чехії. Нині в гумпункті допомагають багатодітним сімʼям, матерям-одиночкам, родинам з дітьми з інвалідністю, сім’ям учасників бойових дій та тим, хто через війну опинився у скрутному становищі.

«Загалом з початку війни нам вдалося організувати до Миколаєва доставку понад 120 тон гуманітарної допомоги, яку роздавали не лише миколаївцям. Так ми відправили продукти харчування і медикаменти до сіл Зелений Гай, Луч, Посад-Покровське, Мішково-Погорілове та інші. На цей час спільними зусиллями ми допомогли лише в Миколаєві більш як 7 тисячам родин», – розповідає депутатка.

Серед вантажу доставили й надважливі для людей з інвалідністю різного віку речі – візки, ролятори та милиці. Їх передали миколаївцям та до громад області.

«Важливо було допомогти й нашим медзакладам», – пояснює представниця «Слуги Народу». Так до міських пологових будинків, лікарень, куди привозили поранених, та обласних медзакладів передавали необхідне обладнання, аби люди отримували допомогу оперативніше й швидше могли повернутися до звичного життя.
«Зараз допомоги до України приїздить менше, ніж на початку повномасштабного вторгнення. Тому нині головна мета нашого пункту – залучити якомога більше міжнародних партнерів. Ми допомагатимемо людям стільки, скільки буде потрібно», – ділиться майбутніми планами Тетяна Домбровська.

Ще одним напрямком діяльності команди Тетяни Домбровської стала робота з іноземними організаціями з метою отримання для Миколаєва техніки. Зокрема, за ініціативою депутатки спільно з Генеральним консульством України у Гамбурзі вдалось доставити з Німеччини та передати до комунальної власності Миколаєва два великих автобуси та легковий автомобіль. Зараз вони задіяні для перевезення військових, а після війни – працюватимуть на маршрутах громадського транспорту міста.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy