Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Сергій П'ятківський з Вінниччини разом з командою щодня підтримує наших захисників та захисниць

  • 273
#ГероїСередНас. Сергій П'ятківський з Вінниччини разом з командою щодня підтримує наших захисників та захисниць

Від самого початку широкомасштабного вторгнення Сергій П’ятківський, депутат Хмільницької міської ради від партії «Слуга Народу», спільно зі своїми колегами по фракції та при постійній допомозі Хмільницької громади Вінницької області протягом усього періоду воєнного стану не покладаючи рук підтримують і військових, і переселенців, і жителів.

«Допомога військовим уже стала частиною життя! Ми організовували збір та передачу всього, в чому була потреба. І форму, і фіксатори для поранених, і медикаменти, і авто з гумою на Миколаївщину. Та навіть «коктейлі Молотова» возили на початку вторгнення на Житомирщину», – розповів депутат.

Також Сергій підтримує наших поранених бійців та тих, хто проходить лікування в одному із медичних закладів регіону.

Зокрема особисто допоміг знайти дефіцитні препарати, сприяв у пошуку медикаментів та організував можливість швидкої їх доставки до медичного закладу, військовим лікарям.

За словами Сергія П’ятківського, стабільно передають вже традиційну допомогу від небайдужих хмільничан. До прикладу, 500 булочок з ароматною начинкою та 20 кг меду відправили для наших героїв-воїнів, які проходять реабілітацію у військовому шпиталі.

Окрім того, постійно ведеться робота по залученню допомоги з інших країн. Зокрема, днями привезли з міста Щавниця, дружнього до Хмільника, більше 2 тон речей. До вантажу увійшли теплі та необхідні наразі взимку речі: кофти, светри, ковдри, покривала, шкарпетки, взуття, свічки. Раніше звідти ж привезли 7 генераторів.

«Речі будуть розподілені для військових та для мешканців деокупованого Херсона», – зазначив депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy