Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Сергій Кодимський з Одещини був волонтером, а потім вступив до лав ЗСУ

  • 498
#ГероїСередНас. Сергій Кодимський з Одещини був волонтером, а потім вступив до лав ЗСУ

Депутат Окнянської селищної ради на Одещині від «Слуги Народу» Сергій Кодимський до війни жив звичайним життям. Працював у сільському господарстві, робив все можливе, щоб люди на його рідній землі жили заможно і щасливо.

Земляки Сергія, які знають його з дитинства, завжди відмічали, що хлопець він дуже порядний, постійно прагне до справедливості.

В перші дні російської навали Сергій Кодимський разом з односельцями та однопартійцями став активно допомагати Збройним Силам України. За короткий проміжок часу Сергію вдалося значно активізувати волонтерський рух у Окнянській ОТГ.

Він налагоджував зв’язки із представниками волонтерських організацій для подальшої співпраці. Завдяки активності депутата до волонтерського руху долучилося багато активістів, підприємців, мешканців громади.

Але чоловік вважав, що цього недостатньо. Він мріяв захищати Україну зі зброєю в руках. Вже в квітні Сергій отримав військовий квіток, вступивши до лав Збройних Сил України.

«Я впевнений, що прийняв вірне рішення. Коли ми хочемо бути вільними, працювати на своїй землі, ростити дітей у мирі та злагоді, то повинні стати на захист своєї держави», – каже Сергій Кодимський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy