Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Сергій Григоров з Харківщини оперує поранених навіть під час обстрілів

  • 489
#ГероїСередНас. Сергій Григоров з Харківщини оперує поранених навіть під час обстрілів

Депутат Харківської обласної ради від «Слуги Народу», лікар, завідувач відділу хірургії голови та шиї Харківської обласної клінічної лікарні Сергій Григоров з перших днів широкомасштабної війни і донині залишається в лікарні. Кілька перших місяців буквально жив в операційній.

«В ніч на 24-те прокинувся від вибухів, і з цього почалось наше нове життя. Ми з колегами перебували на улюбленій роботі в рідному Харкові, і ні в кого не вийшло б зупинити нас виконувати свої обов’язки. Поруч зі мною були десятки висококваліфікованих медиків, які так само, як і я, не могли покинути робочого місця», – ділиться спогадами лікар.

Сергій Григоров не залишав операційної навіть під час обстрілів. Оперував поранених жителів Харкова, захисників, волонтерів і вдень, і вночі. Рятував людей, які намагались виїхати з окупованих територій Харківщини, автомобілі котрих обстрілювали під час евакуації.

«Поранені приїздили кожного дня. Серед них були і наші військові, і діти, які постраждали від обстрілів. Ми виконували свою роботу і продовжуємо рятувати українців щодня попри все», – зазначає Сергій Григоров.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy