Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Сергій Федченко з Харківщини підтримує мешканців регіону та захисників

  • 293
#ГероїСередНас. Сергій Федченко з Харківщини підтримує мешканців регіону та захисників

Депутат Харківської обласної ради від фракції «Слуга Народу» Сергій Федченко співпрацює з волонтерською платформою «Харків – школа мужності» та опікується харків’янами вже протягом тривалого часу.

З початком повномасштабної війни він ініціював розгортання цілої волонтерської мережі, завдяки якій на місцях вивчали потреби людей у ліках, засобах гігієни тощо, адресно доставляли препарати, необхідні матеріали.

У тісній співпраці з благодійними фондами організував передачу генераторів, паливно-мастильних засобів, засобів гігієни та медикаментів військовим.

Зокрема, посприяв допомозі в оформленні та транспортуванні літньої онкохворої на лікування за кордон.

А напередодні новорічних свят завдяки підтримці американських друзів побратимського комітету «Харків – Цинциннаті» Сергій Федченко організував привітання дітей приміських громад Харківщини.

«Я вдячний кожному, хто від початку війни реалізовує благодійні проєкти з підтримки наших земляків. Завдяки цьому допомогли більш ніж десяти тисячам мешканців Харківщини. Війна триває, і багато людей ще не можуть повернутися до своїх рідних домівок, до свого звичного життя. Кожен наближає Перемогу на своєму клапті фронту!», – зазначив Сергій Федченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy