Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Роман Загнойко з Харківщини перетворив школу на пункт харчування і підтримки населення

  • 390
#ГероїСередНас. Роман Загнойко з Харківщини перетворив школу на пункт харчування і підтримки населення

Після 24 лютого життя директора школи у Люботині, депутата міської ради від «Слуги Народу» Романа Загнойка кардинально змінилось. Школа, в якій він працював, замість освітнього закладу перетворилась на бомбосховище і пункт видачі гарячого харчування для військових, переселенців і мешканців міста.

«Почувши перші вибухи, ми зрозуміли, що потрібно облаштувати у школі укриття і захистити тих, хто того потребує. З першого дня до нас прийшли 75 людей. Було 16 діток, з яких три груднички. У співпраці з міською радою ми забезпечували проживання людей в укритті. Згодом організували і повноцінну систему харчування», – розповідає депутат.

На початку використовували продукти, які були закуплені для школи. Потім почали організовувати доставку продуктів за допомогою міськради, частину привозили волонтери. Харчувались у школі не лише мешканці бомбосховища. Приходили також захисники з Нацгвардії, ЗСУ, тероборони.

«Ми годували всіх, нікому не відмовляли. У нас були різні люди. Хтось приходив лише переночувати, а вдень йшов додому. Хтось їхав проїздом і просив захисту на недовгий час. Хтось і цілий день сидів у сховищі, бо дуже боявся обстрілів. Навіть просили з ними разом виходити на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям і вигуляти дітей. Хлопцям з блок-постів постійно готували гарячі чаї. Кожен допомагав, як міг. Бо ми розуміли, тільки разом ми зможемо все це пережити і перемогти», – переконаний Роман Загнойко.

Наразі у школі проводять ремонтні роботи після прильоту касетної ракети.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy