Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Роман Чаговець з Харківщини попри війну плекає спортивне покоління дітей

  • 251
#ГероїСередНас. Роман Чаговець з Харківщини попри війну плекає спортивне покоління дітей

Голова фракції «Слуга Народу» у Краснокутській селищній раді Роман Чаговець розпочав реалізацію свого плану розвитку «спортивної Краснокутщини» з участі у місцевому конкурсі проєктів Громадського бюджету. Тоді у громаді з’явились нові дитячі та спортивні майданчики, скейт-парк та траса для мотолюбителів.

Після вдалого старту він ініціював створення футбольної команди «Краснокутськ», яка увійшла до чемпіонату Богодухівського району та має три різні вікові категорії.

Сьогодні депутат, розуміючи ризики військових дій та як стрес особливо пригнічує дітей, продовжує роботу з молоддю та ініціює різноманітні змагання. Так, відбувся благодійний мініфутбольний турнір на підтримку ЗСУ, кошти з якого передали 127-й бригаді на придбання нової автомобільної гуми.

«Ми мали плани створити ще одну команду, але війна, яку розв’язали на нашій території окупанти, сплутала все. Але треба продовжувати жити, працювати з молоддю та вкладати душу в це діло, аби нові покоління віддавали перевагу заняттям спортом, а не шкідливим звичкам. Аби діти знали, що війна – питання дорослих, а вони повинні навчатись та реалізовувати свої інтереси. Колись Краснокутщина мала справжній професійний футбольний клуб. Ось наша мета! Але спочатку – Перемога! Все буде Україна!», – розповідає Роман.

Окрім цього, подружжя Чаговців з перший днів повномасштабної війни сприяло залученню гуманітарної підтримки до селищної громади, ініціювало видачу гуманітарних пакунків. Нині опікується підтримкою малозабезпечених, багатодітних сімей та людей з особливими потребами.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy