Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Рятівник Юрій Воропаєвдопомагав мешканцям Луганщини, а тепер ліквідує наслідки обстрілів на Харківщині

  • 263
#ГероїСередНас. Рятівник Юрій Воропаєвдопомагав мешканцям Луганщини, а тепер ліквідує наслідки обстрілів на Харківщині

Юрій Воропаєв, депутат фракції «Слуга Народу» в Сєвєродонецькій районній раді,багато років віддав службі рятівником. Нині він начальник Сєвєродонецького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області.

З перших же днів повномасштабного вторгнення військ рф Луганщина стала ареною активних та жорстоких бойових дій. Юрій Воропаєв разом зі своїми підлеглими робив усе можливе, щоб допомогти цивільному населенню Луганщини вижити у цих умовах. Щоб встигнути якнайбільше і бути постійно зі своїм колективом, йому довелося жити на роботі. 

«Перед співробітниками мого управління з початком війни постало одразу декілька задач. По-перше, гасіння пожеж – те, що ми робили у мирний час, але тепер через обстріли пожеж стало набагато більше, і вони стали масштабнішими. По-друге, такі пожежі характеризуються значними руйнуваннями будівель. Тож нашою повсякденною роботою стало діставання людей з-під завалів та евакуація їх із розтрощених квартир. По-третє, ми були задіяні в евакуації цивільного населення із зони активних бойових дій. І, по-четверте, ще одна наша функція – доставлення гуманітарних вантажів до бомбосховищ», – згадує Юрій Воропаєв.  

Найскладнішим фізично, за словами Юрія, було евакуювати людей похилого віку з верхніх поверхів будинків, постраждалих від російських снарядів, та діставати з-під завалів людей. А ось морально важко було відмивати від крові салони службових машин після транспортування поранених цивільних людей. Депутат зазначив, що найбільше у своїй роботі пишається саме врятованими людськими життями.

Після окупації Луганщини російськими військами рятівники регіону приєдналися до своїх колег із Харківщини. Тепер вони допомагають ліквідувати наслідки активних бойових дій, що проходили в Харківській області, підтримують цивільних громадян, які постраждали через російську військову агресію. Та водночас рятівники Луганщини вже розробили план роботи у населених пунктах рідного регіону після їх деокупації.

«Серед задач, які ми виконуємо на Харківщині, – ліквідація наслідків ракетних та артилерійських ударів з боку росії, обстеження та розмінування місць, де проходили активні бойові дії, розвезення гуманітарних вантажів по населених пунктах регіону для людей, які постраждали через бойові дії. Щойно почнеться деокупація Луганщини, ы ми отримаємо дозвіл від військових, одразу будемо заходити на деокуповані території, аби максимально швидко налагоджувати нормальну життєдіяльність та допомагати людям, які там залишилися. Разом зі своїми бійцями віримо в ЗСУ, чекаємо деокупації Луганщини, всіх інших територій України та нашої Перемоги!», – розповів про плани на найближче майбутнє Юрій Воропаєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy