Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Раміль Агабеков з командою допоміг забезпечити Миколаїв водою

  • 537
#ГероїСередНас. Раміль Агабеков з командою допоміг забезпечити Миколаїв водою

12 квітня внаслідок російських обстрілів Миколаїв залишився без централізованого водопостачання. Окупанти пошкодили головний водогін, тож упродовж декількох місяців мешканці не мали ані питної, ані технічної води. Допомогти містянам взялися місцеві «слуги народу».

«З перших днів ми почали працювати над тим, щоб знайти альтернативу і забезпечити наших громадян водою. Потреба була велика – майже півмільйонне місто! Завдяки нашим колегам по партії з інших регіонів та військовій адміністрації вдалось домовитись і возити воду величезними фурами щодня з Одеси», – згадує депутат Миколаївської міської ради від «Слуги Народу», лідер місцевої Зе!Молодіжки Раміль Агабеков.

Окрім того, волонтери взялися за забезпечення водою миколаївських підприємств, лікарень, військових частин, а також відомого на всю Україну Миколаївського зоопарку, де багато тварин потерпали від спраги.

Також команда дізнавалась, де мешкають люди з інвалідністю, багатодітні родини, пенсіонери – їм приносили воду додому.

«Ми зрозуміли, що ми одна родина. Коли виникла потреба, допомагали всі. Я був приємно вражений, що вся Україна підтримувала місто – робить це досі. Це підтверджує, що нас не здолати!», – каже Раміль Агабеков.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy