Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Підприємець Євгеній Ігнатенко з Миколаївщини відвойовує український південь

  • 1124
#ГероїСередНас. Підприємець Євгеній Ігнатенко з Миколаївщини відвойовує український південь

Війна «обнулила» бізнес Євгенія Ігнатенка, який займався перевезенням зерна по Дніпру. Зараз депутат Миколаївської облради відвойовує український південь у лавах ЗСУ. Також він допомагає військовим із постачанням техніки, а мешканцям області – у гуманітарних питаннях.

Таких українців, як Євгеній Ігнатенко, особливо ненавидять окупанти. В перші дні захоплення Херсонщини вони розраховували, що підприємець співпрацюватиме з ними. Адже його компанія займалася стратегічно важливою справою – транспортуванням зерна по Дніпру до морських портів півдня України.

Але депутат Миколаївської обласної ради від «Слуги Народу» зайняв чітку проукраїнську позицію. Частину його активів росіяни знищили, що з іншою частиною – Євгеній не знає. Проте точно знає, що треба робити тут і зараз: вибивати окупантів з півдня України.

«Коли прийшла повістка – я одразу ж пішов до військкомату і мобілізувався на службу у Миколаєві. Бойового досвіду на той момент не мав, але розумів, що маю бути на фронті. І тепер ми на передовій практично щодня», – розповідає Євгеній Ігнатенко.

До того, як піти в армію, депутат з командою допомагав мешканцям Миколаївщини у гуманітарних питаннях. Певний час бої йшли на околицях Миколаєва, і у місті не було навіть таких елементарних речей, як вода й хліб. Воду завозили з Одещини, хліб випікали на місці. Також займалися організацією блокпостів для оборони Миколаєва. Доводилося навіть самостійно сідати за кермо вантажівок з гуманітаркою – водії відмовлялися їхати в прифронтове місто.

У перемогу України депутат від «Слуги Народу» вірить беззаперечно. Пояснює свою віру високим моральним духом бійців та досвідом їх командирів, багато з яких на фронті ще з 2014 року.

«Війна обнулила всіх – великий, середній бізнес, звичайних людей. Тому єдиний план для мене на сьогодні – спільна перемога над ворогом. А вже потім – відновлення бізнесу, економіки та вдосконалення нормотворчості, у чому я непогано знався до війни», переконаний він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy