Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Петро Гуц з Хмельниччини організовує передачу автомобілів бійцям та забезпечення продуктами переселенців

  • 1807
#ГероїСередНас. Петро Гуц з Хмельниччини організовує передачу автомобілів бійцям та забезпечення продуктами переселенців

Голова фракції «Слуга Народу» в Полонській міській раді Петро Гуц активно долучився до загальнонаціонального спротиву, підтримуючи тих, хто потребує допомоги.

З перших днів повномасштабного вторгнення Петро спільно з однодумцями з громади організував доставку гуманітарної допомоги для регіонів, котрі постраждали від військової агресії російської федерації.

«Зараз згадую, як швидко потрібно було доставити допомогу для людей, які проживають під постійними обстрілами. Завдяки жителям Полонської громади вдалось оперативно, і головне – вчасно, організувати доставку гуманітарної допомоги до чотирьох регіонів, які жили під російськими кулями», – пояснює Петро Гуц.

Окрім гуманітарних вантажів, очільник фракції «Слуга Народу» у Полонській міській раді організував передачу позашляхових автомобілів для військових на сході та спільно з небайдужими земляками ініціював створення цеху з виготовлення окопник пальників для обігріву бліндажів.

«Наші хлопці власноруч змайстрували близько ста окопних пальників, які в народі звуться “буржуйками”, щоб наші військові виконували бойові завдання у теплі», – зазначив депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy