Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Пенсіонер МВС Віктор Цвид з Волині несе службу на білоруському кордоні

  • 392
#ГероїСередНас. Пенсіонер МВС Віктор Цвид з Волині несе службу на білоруському кордоні

Війна увірвалась в життя пенсіонера МВС, який віддав службі понад 20 років, і змусила взяти до рук зброю. Нині депутат Шацької селищної ради від партії «Слуга Народу» Віктор Цвид – командир відділення 54 окремого батальйону 100 бригади. Віктор Адамович 8 місяців несе службу на кордоні з білоруссю.

Мальовниче Шацьке поозер’я на Волині межує з білоруссю. Чи не у кожної сім’ї місцевих мешканців були друзі або знайомі у сусідній державі. Повномасштабне вторгненням змінило все.

Віктор Цвид прийняв рішення, не вагаючись. Про свій вибір чоловік каже так: «Не було страху йти воювати. Навпаки, страх був за Україну, за дітей, сім’ю. Ми пішли 25 лютого разом з чотирма товаришами, які стали підтримкою один для одного. І всі разом тут».

На запитання, як молодь в батальйоні реагує на старших військових із досвідом, Віктор Цвид каже: старші ніколи не пасуть задніх, а йдуть вперед. Це стосується і навчання за принципами НАТО, яке довелось освоїти вже в 100 бригаді.

Військовий зазначає: на восьмий місяць війни весь особовий склад став єдиним цілим механізмом, який непорушно виконує завдання, поставлені перед ними. Тут немає іншого, окрім духу боротьби і бажання перемоги.

Щодо прикордоння, яке за спиною, і куди підвозять чергові партії окупантів, Віктор Адамович переконаний: перемога буде за нами. А ворогові співчуває, адже він не повернеться додому.

Очікування завершення війни для Віктора трішки затягнулись. Але головне – не втрачати віри і не переходити межі затяжної війни, боротись, поки є сили і дух. Для всіх побратимів і тих, хто в тилу та мешкає в громаді на прикордонні, Віктор Цвид бажає здоров’я і благословення в допомозі вичистити країну від ворога.

А щодо сусідів каже: є серед них і родичі, і близькі люди, які живуть по той бік барикад. Не всі стали на підтримку війни проти України, але залякані люди не мають права голосу та свободи в своїй державі.

«У нас є всі можливості жити у вільній країні. Головне – перемогти!», каже депутат.

А такі військові, які з перших днів війни тримають рубежі держави, серед яких Віктор Цвид, нам у цьому допоможуть.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy