Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Павло Камишан з Харківщини створив «Легіон Мерефа», що допомагає патрулювати місто й розчищати місця «прильотів»

  • 990
#ГероїСередНас. Павло Камишан з Харківщини створив «Легіон Мерефа», що допомагає патрулювати місто й розчищати місця «прильотів»

Депутат Мереф’янської міської ради від «Слуги Народу» Павло Камишан попри повномасштабне вторгнення разом з родиною залишився на Харківщині і вирішив допомагати захищати країну.  

24 лютого він зрозумів, що потрібно самоорганізовуватись, і заснував у Мерефідобровольче формування «Легіон Мерефа». У піковий період легіон налічував понад 300 людей, частина з них зараз захищає Україну в лавах ЗСУ та Нацгвардії.  

Учасники формування власними силами патрулюють місто та наближені райони. Завдяки пішому патрулюванню вони першими дізнаються про ворожі «прильоти» в районах, сповіщають поліцію і ДСНС. 

«Завдяки такій роботі легіон першим прибув на місце ворожих ударів в Яковлівку. Там допомагав розбирати завали, діставати людей, відвозити поранених до лікарні. Згодом орендував спецтехніку і допомагав людям розчищати завалені угіддя», – розповідає Павло. 

На прохання мешканців разом з іншими представниками легіону Павло Камишандолучався до ремонтів будинків, дахів, опалення. Допомагав з евакуацією.   

«Тим, хто залишився в містах, надавали і продовжуємо надавати гуманітарну допомогу. До діяльності штабу залучена вся моя родина», – ділиться Павло Камишан.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy