Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ольга Величко з Полтавщини залучила понад 30 тон гуманітарної допомоги

  • 385
#ГероїСередНас. Ольга Величко з Полтавщини залучила понад 30 тон гуманітарної допомоги

Депутатка Полтавської обласної ради від партії «Слуга Народу» Ольга Величко з перших днів повномасштабного вторгнення ініціює надання необхідної допомоги, щоб наблизити перемогу.

«Сьогодні ми маємо показати максимальну працездатність та єдність. Тому роблю все, що в моїх силах і в межах повноважень. Для себе виділила декілька напрямків роботи: допомога містам, які тримають блокаду, підтримка переселенців – сприяння евакуації, залучення гуманітарної допомоги постраждалим від агресії, організація допомоги ЗСУ та ТРО», – розповідає депутатка.

За час повномасштабної війни на прохання Ольги Величко залучено понад 30 тон гуманітарної допомоги від Міжнародного штабу допомоги українцям, волонтерського руху «Зимна Вода», благодійного фонду Helpgroup, Львівської організації Червоний Хрест.

«Неможливо стояти осторонь того, що відбувається в нашій країні. Хочеться допомогти якомога більшій кількості людей. Я неодноразово долучалася до відвезення гуманітарних вантажів до Харкова, Охтирки, Тростянця, для цивільних та військових. Я бачила як їм важко, але вони все одно сміливо захищають нашу свободу. І ми маємо допомогти їм, чим можемо», – говорить Ольга Величко.

Депутатка ініціювала збір коштів для закупки й доставлення тактичного обладнання для військових. Організовувала забезпечення тероборони Полтави та Харкова. Допомагала з евакуацією сімей з Маріуполя та Харкова з подальшим розселенням у Кременчуці.

Зараз Ольга Величко продовжує опікуватися ВПО та співпрацює з Міжнародною гуманітарною організацією World Central Kitchen.

Нещодавно у складі української делегації депутатка представила нашу країну на Всесвітньому форумі за демократію у Страсбурзі. Члени делегації нагадали міжнародній спільноті, що окуповані території — це Україна.

«Наше завдання перед українцями продовжувати говорити про нашу країну. Усіма можливими дипломатичними способами та засобами відстоювати мир. Адже ми боронимо й захищаємо сильну європейську Україну», — зазначає Ольга Величко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy