Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ольга Лупуляк з Буковини вже в перші дні війни організувала пункт гуманітарної допомоги

  • 652
#ГероїСередНас. Ольга Лупуляк з Буковини вже в перші дні війни організувала пункт гуманітарної допомоги

З перших днів повномасштабного вторгнення в селі Коровія Чернівецької області при Коровійському ліцеї діяв пункт прийому та надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, військовослужбовцям ЗСУ та українцям, які перебувають у гарячих точках. Ініціювала його організацію депутатка Чернівецької районної ради від «Слуги Народу», лідерка руху Зе!Жінки в місті Чернівці Ольга Лупуляк.

«Наш край наразі є одним із безпечних місць, і ми, буковинці, радіємо, що можемо тут, в тилу, робити добрі справи. Адже війна триває, і багато людей ще не можуть повернутися до своїх рідних домівок, до свого звичного життя, а змушені жити в безпечних місцях», – розповідає Ольга Лупуляк.

Наразі Ольга організовує роботу цілого колективу – працівників, учнів, батьківської громадськості Коровійського ліцею, небайдужих жителів села Коровія. Пункт допомоги при ліцеї спочатку був спрямований на допомогу виключно внутрішньо переміщеним особам, але згодом його функції розширили наданням допомоги військовослужбовцям ЗСУ та ТрО.

Захисники робили вимоги-запити, а представники пункту, співпрацюючи з благодійними організаціями та фондами, небайдужими людьми як в Коровії, так і за межами України, намагались їх задовільнити, зокрема відправляли на передову медпрепарати, авто та спецтехніку.

«Також з перших днів війни у пункті займаються маскувальними костюмами і сітками. Для сіток спочатку використовували готові основи і тільки їх облітали, а вже згодом навчилися плести й основу сітки», – зазначає депутатка.

За час роботи пункту допомоги Коровійський ліцей співпрацював з багатьма благодійними організаціями, фондами і просто волонтерами, які неодноразово привозили продукти харчування, засоби гігієни, одяг, білизну, взуття тощо. Завдяки активному осередку підприємців села Коровія продовжується процес пошуку можливостей щодо забезпечення наших військових необхідним.

«Від імені всіх, хто отримує цю допомогу, висловлюю подяку всім благодійникам за їхнє милосердя на небайдужість. Віримо в перемогу! Все буде Україна!» – наголосила Ольга Лупуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy